Лісівники Гадяча провели пожежні навчання

Лісівники  Гадяча провели пожежні навчання

Щороку навесні державна лісова охорона ДП «Гадяцький лісгосп» спільно з працівниками Гадяцького РС (6-ДПРЧ (м. Гадяч)) ГУ ДСНС України в Полтавській області, проводять спільні тактико-спеціальні навчання з гасіння низової лісової пожежі та інших надзвичайних ситуацій в межах державного лісового фонду.

Відповідно до погодженого керівниками ДП «Гадяцький лісгосп» та ДПРЧ-6 Гадяцького РС ГУ ДСНС «Плану проведення спільних пожежно-тактичних навчань», на базі Вельбівського лісництва відпрацювали ситуацію загоряння лісової підстилки та рослинності внаслідок необережного поводження з вогнем.

Основними цілями навчання було визначити ступінь готовності та взаємодії органів управління і сил до виконання покладених на них завдань при виникненні лісових пожеж чи іншої надзвичайної ситуації і вдосконалення практичних навиків керівного складу в управлінні діями структурних підрозділів держлісохорони та пожежно-рятувальними службами ДСНС під час гасіння лісових пожеж та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території лісового фонду.

При проведенні тренувань, лісівники та пожежники вдосконалювали свої практичні навики при гасінні низової лісової пожежі та недопущення її на територію лісового масиву.

Керівник гасіння лісової пожежі (керівник навчання) – головний лісничий ДП «Гадяцький лісгосп» Федяй І.А. та начальник Гадяцького РС ГУ ДСНС України в Полтавській області Губський В.В., подякували особовому складу за професійну роботу. І наголосили на тому, що злагодженість дій  - це запорука вчасної ліквідації пожежі, з мінімальними втратами для природи й господарства.

Стрічка новин