Прем'єр заявив про можливу зміну формули надання субвенцій містам

Прем'єр заявив про можливу зміну формули надання субвенцій містам

Володимир Гройсман повідомив, що взяв участь у черговому засіданні правління Асоціації міст України.

Центральна влада може переглянути формули розподілу та перерозподілу субвенцій. Про це написав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у Facebook.

“Ми, як центральна влада, чуємо проблеми міст і готові допомогти – аж до перегляду формул розподілу й перерозподілу субвенцій, приміром. Але викидати кошти на вітер не будемо. І просимо місцевих керівників дивитися на ситуацію у своїх регіонах ширше”, – зазначив Гройсман.

За словами Гройсмана, рівень життя громадян, створення сприятливого ділового клімату – це завдання не лише для центральної влади, а й для місцевого самоврядування.

“Ми проаналізували розподіл освітньої та медичної бюджетних субвенцій по містах, допомоги на будівництво доріг, обговорили ситуацію щодо виконання програми субсидій”, – додав очільник уряду.

Завдяки децентралізації, пояснив він, у міських бюджетах залишаються суттєві ресурси. А з ними й відповідальність місцевої влади у впровадженні реформ, які веде уряд. Так, Україна посилила позиції на ринку ЄС, збільшивши експорт на 26%.

Стрічка новин