У Полтаві відгримів День вуличної музики

На чотирьох локаціях гурти та сольні виконавці дарували містянам свою творчість у різних стилях: класика, хіп-хоп, рок, фолк, джаз

Пісня гурту «Сплін» лунає у виконанні Гоші та Юлі. Друзі по життю, а з недавніх пір – ще й дует, свій творчий тандем випробовують на Дні вуличної музики у Полтаві.

Гоша Коваленко, музикант

- Я на такому заході вперше, тому мені було дуже цікаво. Я взагалі намагаюся розвиватися як музикант, щоб досягнути того рівня, якого хочу. І мені здається, такий фестиваль може бути такою сходинкою до моєї мрії.

Загалом понад 50 гуртів та сольних виконавців цієї суботи вийшли на вулиці Полтави. У Сонячному та Петровському парках, поблизу Білої Альтанки та на локації «Твій простір» – акустика та електроінструменти, рок-музика та бардівські пісні, ліричні балади і експериментальні стилі.

Наталія Панченко, керівник ГО «UP: Unique People», співорганізатор фестивалю

- Сам формат, він хоч і є традиційним для всіх міст, але в кожному місті він різний. І головним у даному фестивалі є те, що він здійснюється на волонтерських засадах. Усі працюють безкоштовно. І кошти на цей фестиваль знаходилися за допомогою свідомих ініціативних громадян.

У Полтаві День вуличної музики проходить вдруге, тоді як Україна загалом вп'яте долучається до нього. Цей фестиваль започаткували у Литві у 2007 році. Зараз він завоював популярність у багатьох країнах Європи. Підтримують проведення Дня вуличної музики у своєму місті і звичайні полтавці.

- Я дізналася про цей день десь за два тижня до цього. Дуже-дуже чекала на цей день, тому що це справді круто, коли такі події, такі свята, такі дні відбуваються. Це творчість, це багато нових вражень і неймовірно. 

- Дуже добре. Позитивно. Син – музикант, займається музикою, закінчив Полтавську музичну школу, виступав сьогодні в Сонячному парку.

- Гарний захід, звичайно. По-переш, це можливість людям показати себе, ті, яких ніколи не чули і не бачили. І просто гарно: люди гуляють, спілкуються, слухають гарну музику, дуже граний захід.

День вуличної музики тривав у Полтаві до самого вечора.

Стрічка новин