Без керівництва – без зарплатні

Працівники «Полтавського комбінату хлібопродуктів» сьогодні зранку перекривали дорогу. На Подолі на півгодини зупинився рух транспорту. Таким чином співробітники підприємства намагалися привернути увагу міста та області до проблеми заборгованості. Зарплатні вони не отримують з лютого.

У понеділок вранці вони прийшли не на роботу, а на пікет. Працівники «Полтавського комбінату хлібопродуктів» перекривають дорогу на Подолі. Усе через те, що підприємство вже 3 місяці не виплачує їм заробітну плату.

Наталія Василець, член профспілки підприємства

- Завод опечатаний, усі цехи. Наш директор Ульяненко заборгував дуже велику суму, брав кредити більше 10 млн, потім за зерно. І зараз він у «бігах». Нашого генерального директора звільнили, але нікого не призначили. Немає на підприємстві ні головного бухгалтера, ні економістів – усі позвільнялися.

По пішохідному переходу в один бік, потім – в інший: у такий спосіб, кажуть працівники заводу, прагнуть, щоб про їхню проблему почули у місті та області. 

Галина Доля, працівник лабораторії підприємства

- Уже просто терпіння у нас немає. Три місяці у нас не виплачується заробітна плата. Вже винудили нас до такої... Я розумію всіх людей, що ми затримали цей транспорт, але у нас уже терпець урвався.

Пані Валентина працює на комбінаті 50 років. Говорить: жодного разу такої критичної ситуації із зарплатнею не було.

Валентина Чорна, інженер-технолог підприємства

- Не було такого. Було один час давали трішки, але вони давали, хоч частково. А тут за лютий 1270 дали, і потім нічого не дали.

Люди ходять, громадський транспорт стоїть. Нерви водіїв автомобілів, які поспішають на роботу, не витримують.

- Повна реанімація людей. Через яку Леваду? А якби ваші діти лежали, або батьки? Вам що, все одно було б?

Через деякий час поодиноким авто та маршруткам вдається проїхати людський кордон. А за півгодини рух на цій дорозі повністю відновлюється.

Олександр Кісільов, депутат Подільської районної у м.Полтаві ради

- Сьогодні ми провели превентивну акцію, завтра ми будемо намагатися зустрітися з керівництвом області, щоб попросити їх вирішити це питання.

На думку учасників акції, питання із боргами можна вирішити, призначивши нового директора та «розморозивши» діяльність підприємства.

Стрічка новин