У Миргороді заборонили продавати алкогольні напої у нічний час

У Миргороді заборонили продавати алкогольні напої у нічний час

Рішенням 37-ї сесії міської ради від 18 травня 2018 року в Миргороді заборонили торгівлю алкоголем у нічний час.

А саме: роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами столовими та пивом (крім безалкогольного) у нічний час з 22.00 год. до 8.00 год. у зимовий період (з листопада по квітень (включно) та з 23.00 год. до 8.00 год. у літній період (з травня по жовтень (включно) у стаціонарних об'єктах торгівлі та малих архітектурних формах, крім закладів ресторанного господарства з цілодобовим режимом роботи.

Відповідне рішення ухвалили відповідно п. 441 ст. 26  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових", ст. 15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", Постанови Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 р. № 854 "Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями", з метою формування здорового способу життя, зниження рівня споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива серед населення, усунення порушень громадського порядку у нічний час та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп'яніння.

Цим рішенням міська рада обов'язала власників стаціонарних об'єктів торгівлі та малих архітектурних форм, за винятком закладів ресторанного господарства з цілодобовим режимом роботи, забезпечити виконання даного рішення та наявність інформаційних табличок про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами столовими та пивом (окрім безалкогольного) у визначений час. 

Також доручили Миргородському відділу поліції Головного Управління Національної поліції у Полтавській області забезпечити в межах своїх повноважень, постійний контроль за дотриманням норм статті 15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" та цього рішення.

Стрічка новин