Як організм людини реагує на стрес

Як організм людини реагує на стрес

Співробітники Європейської та Американської Медичної Асоціації встановили 8 реакцій організму людини, яка виникає через стрес.

Гормони стресу негативно впливають на зони головного мозку, відповідальні за аналітичні здібності і критичне мислення, пише "Країна здоров’я".

Людині важко обрати потрібні слова для формулювання речення. Стрес спричиняє підвищену пітливість та атопічний дерматит (хронічне захворювання, яке проявляється сухістю, запаленням і свербежем шкіри).

У людини виникає "ведмежа хвороба" – бажання відвідувати часто вбиральню. Такі дії зумовлені впливом адренокортикотропного гормону, що спричиняє дискінезію тонкої кишки.Чим довше людина перебуває у стресовому стані, тим погіршується її волосся. Через стрес в організмі послаблююється імунна система. Тому людина може відчувати типові ознаки застуди – нежить, кашель, ломоту в тілі.

Люди, які перебувають у стані стресу, відчувають дзвін у вухах. Також на загоєння ран йде більше часу, ніж зазвичай. Гормони стресу впливають на шлунково-кишковий тракт – тяжкість, здуття в животі і біль в епігастральній ділянці, який іноді не проходить після вживання ліків.

До слова, польські вчені з Університету медичних наук Познані дослідили, що спекотна погода може робити людей тривожними та дратівливими, підвищуючи рівні гормону стресу.

Стрічка новин