У Полтаві відбулася акція «Життя під тиском»

У Полтаві відбулася акція «Життя під тиском»

Днями, у Полтаві на Театральній площі, на першому поверсі ТЦ «Київ», а також поблизу ТРЦ «Конкорд» відбулася загальноміська санітарно-просвітницька акція - «Життя під тиском». Захід проходив в рамках Всесвітнього дня боротьби з артеріальною гіпертензією, що відзначається з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я та The World Hypertension League з 2005 р.

Під час акції студенти-волонтери вимірювали всім бажаючим артеріальний тиск, ознайомлювали з факторами ризику розвитку артеріальної гіпертензії та профілактичними заходами задля її попередження. Проводили опитування з метою вивчення і модифікації дотримання здорового способу життя.

Гіпертонічна хвороба є найбільш поширеним захворюванням серед патології серцево-судинної системи і посідає перше місце в структурі непрацездатності, інвалідності та смертності населення. Україна належить до країн з дуже високим ступенем поширення артеріальної гіпертензії, тому волонтери закликали полтавців свідомо ставитися до здоров’я і берегти своє життя!

Загалом, 500 осіб цього дня виявили бажання виміряти свій тиск.

Стрічка новин