Засідання Координаційної ради – у стінах військової частини

Засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації пройшло у військові частині Національної гвардії України. Там члени координаційної ради ознайомились з роботою нацвардійців. Окрім цього, підбили підсумки Всеукраїнської військово-спортивної гри «Сокіл Джура».

Відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Полтавській облдержадміністрації. Проте, цього разу воно пройшло не в стінах звичної всім адміністрації, а у військовій частині №3052 Національної гвардії України. За словами голови комісії Олександра Буцького, необхідно виходити з кабінетного формату проведення засідань. Окрім цього, хотіли продемонструвати роботу нової Національної гвардії. 

Олександр Буцький, голова Координаційної ради з питань нац.-патріотичного виховання при Полтавській ОДА

- Є питання проведення внутрішніх військ стосовно участі на майдані. Зараз – це Національна гвардія, зовсім інший формат, зовсім інший підхід до людей, до виконання своїх обов’язків, щоб розвінчати міф.

Під час візиту до частини членам Координаційної ради продемонстрували техніку, амуніцію, умови, в яких живуть нацгвардійці. А також розповіли про зброю, яка є в частині.  

Віталій Петрович, головний старшина військової частини №3052 НГУ

- В нас є на озброєнні пістолет Макарова, автомат Калашникова 7-62 АКС 5-45. Костюми призначені для охорони громадського порядку, під час служби під час АТО в зимовий і літній періоди.

На самому засіданні присутні обговорили 3 питання. Зокрема, підбили підсумки щорічної військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура»). 

Олена Ухань, начальник відділу Департаменту освіти і науки ОДА 

- В цьому році багато учасників було, як завжди, і перемогу здобула команда «Характерники» Зіньківської школи №1.

Саме «Характерники» із Зіньківщини представлятимуть Полтавщину на Всеукраїнських патріотичних перегонах в липні.

Стрічка новин