У полтавця вилучили наркотики, які той переховував у кишені

У полтавця вилучили наркотики, які той переховував у кишені

Під час профілактичного обходу території обслуговування, дільничні офіцери відділення поліції № 1 міста Полтава зупинили чоловіка, який поводив себе досить підозріло.

Під час проведення поверхневого огляду в одній з кишень, у нього виявили медичний шприц, часткова заповнений рідиною світло-коричневого кольору, за своїми ознаками схожою на наркотичний засіб опій ацетильований.

«Чоловіком, якого зупинили дільничні офіцери, виявився раніше неодноразово судимий за скоєння злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків та крадіжок 33-річний полтавець, - розповів начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно. - Відносно нього розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України - незаконне зберігання наркотичних засобів». Відповідно до санкції статті йому загрожує покарання у виді  штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до шести місяців, обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років. 

Медичний шприц з рідиною поліцейські вилучили та направили на експертизу.

Стрічка новин