«Науковий пікнік» в технічному університеті

В рамках проведення днів науки в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка провели «Науковий пікнік». В такому незвичайному форматі викладачі, студенти та учні демонстрували свої напрацювання в галузі науки.

Інтелектуальні роботи, автоматичні теплиці, хімічні шоу, все це та багато іншого представили на науковому пікніку в ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка. Такий незвичний та сучасний формат провели в рамках відзначення Дня науки, зазначила проректор з наукової та міжнародної роботи університету Світлана Сівіцька.

Світлана Сівіцька, проректор з наукової та міжнародної роботи ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Це є Європейською тенденцією, в Європі досить часто проходять такі пікніки. А оскільки інтернаціоналізація та міжнародна діяльність є пріоритетом нашого університету, саме тому ми переймаємо досвід  провідних Європейських країн, які саме таким чином популяризують науку в своїх країнах.

Науковий пікнік в ПолтНТУ – один із масштабних заходів в місті, додає Світлана Сівіцька. В ньому беруть участь викладачі, студенти й учні, вони демонструють свої наукові здобутки, котрі покликані привернути увагу молоді до розвитку науки.

Світлана Сівіцька, проректор з наукової та міжнародної роботи ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка 

- Науковий пікнік присвячений для того, щоб показати нашим дітям, учням шкіл та всім хто цікавиться, яка цікава наука, показати, які цікаві досвіди, розповісти про ті наукові дослідження, наукові досягнення, які має наш заклад вищої освіти.

На науковому пікніку свої вироби демонстрували й учні Малої академії наук. За словами керівництва центру позашкільної освіти, їх присутність не випадкова, адже на базі ПолтНТУ проходить І етап конкурсу науково-дослідних робіт МАН. 

Лариса Семеняка, директор Полтавського міського центру позашкільної освіти МАН України

- З радістю прийняли оголошення на цей пікнік науково-технічний. І прийшли представити свій заклад, розробки наших вихованців, поспілкуватися з іншими людьми, які тут присутні, зокрема, з керівниками різних секцій, і запропонувати їм співпрацю більш тіснішу.

Завітали до технічного університету й старшокласники полтавських шкіл. Завдяки науковому пікніку, розповідають, більше дізналися про різні спеціалльності. Окрім цього, деякі з учнів визначились з майбутньою професією.

Аделіна Бурнаховська, учениця Полтавської ЗОШ №20 

- Я дізналася, що тут є дуже цікаві факультети. Мене зацікавив факультет будівництва та архітектури. І я думаю, що хочу сюди поступити.

Данило Касяненко, учень Полтавської ЗОШ №20

- Найцікавіше це було, як саме працюють країни і подібні прилади. А так тут насправді є багато чого цікавого.

Єгор Чирва, учень Полтавської ЗОШ №20 

- Мені подобається цей університет. Я вважаю, що він – один із найкращих університетів Полтави, тут дуже гарні вчителі.

Практикували науковий пікнік в ПолтНТУ вперше. Проте, керівництво університету переконане – подія стане традиційною.

Стрічка новин