Один із найстаріших районів Полтави відзначає свій 66-й день народження

На честь Київського району біля Палацу Дозвілля «Листопад» влаштували справжні народні гуляння, ярмарок, лотерею, розважально-ігрову програму та концерт. Окрім цього, нагородили кращих працівників району.

Київському району – 66. На честь одного з найстаріших районів міста біля Палацу Дозвілля «Листопад» влаштували справжні народні гуляння. Тут і ярмарок, і майстер-класи, і розважально-ігрова програма, і, звичайно – українські пісні.

Київський район заснований у 1952 році та є найбільшим за площею. Проте, його унікальність – не тільки в цьому, переконаний голова Київської районної в місті Полтава ради Сергій Синягівський. Район знаходиться в центральній частині міста, окрім цього, на території розташовані різноманітні промислові підприємства й заводи, навчальні та мистецькі заклади, військові частини. 

Сергій Синягівський, голова Київської районної в м.Полтаві ради

- Плани на майбутнє в нас широкі. Мені б хотілося, щоб в наступні роки Київський район, місто Полтава та Україна вцілому розвивалася поступово, щоб дійсно був цей економічний злет, щоби від цього був би відповідний добробут для людей. З днем народження, Київський район, зі святом, дорогі полтавці.

На ярмарку свій продукт демонстрували різні підприємства, розташовані на території району. Проходила й виставка майстрів. Василь Покотило з дружиною створюють вишиті сорочки та сукні. Чоловік розповідає: проживає в Київському районі від народження, тому для нього він – найкращий в місті.

Василь Покотило, власник бренду «Folk Fashion» 

- Я бажаю своєму рідному району всього самого найкращого, процвітання. На Сході говорять: «Хто зупинився, той вже відстав», так що не зупиняйтесь і рухайтесь в цьому напрямку, для покращення нашого життя.

Ольга Ясківець сама з Житомира, проте, вийшла заміж за полтавця, і вже 45 років живе в Київському районі. Пані Ольга ділиться: керівництво тут співпрацює з жителями та по можливості вирішує нагальні проблеми. 

Ольга Ясківець, жителька Київського району 

- В нас в Тєвєлєва зробили дорогу. Ми дуже вдячні владі, а ще були б вдячніші, якби вони запустили транспорт, який в нас раніше проходив.

Після ярмарку відбувся святковий концерт, на якому нагородили кращих працівників району. А по закінченню урочистої частини глядачі насолоджувались творчістю відомих виконавців та колективів міста.

Стрічка новин