Плавці з обмеженими можливостями з Кременчука вдало виступили на ужгородському турнірі

Плавці з обмеженими можливостями з Кременчука вдало виступили на ужгородському турнірі

На Відкритому турнірі з плавання «Сакура» серед спортсменів з інвалідністю, кременчужани посіли 7 призових місць.

Нещодавно в Ужгороді відбувся відкритий турнір з плавання «Сакура» серед спортсменів з обмеженими можливостями. У змаганнях взяла участь і команда Кременчуцької філії «Інваспорту». Кременчуцька команда взяла участь у цих змаганнях завдяки фінансовій підтримці міської влади.  

Наші земляки вдало виступили на Закарпатті: вони завоювали 5 золотих та 2 бронзові медалі. Найбільш вдало виступив вихованець тренера – викладача з плавання Полтавської обласної ДЮРСШІ Інни Скляр, першорозрядник Віталій Хованець який завоював 3 золоті медалі на дистанціях 50 та 100 вільним стилем у змагальному класі S-14, а також на дистанції 50 брасом у змагальному класі SВ-14. Віталій представляє ГО РСК «Спешиал Олімпік» м. Кременчука, а сам він мешканець Горішніх Плавнів.

Президент ГО РСК «Спешиал Олімпік» Сергій Христенко наразі вирішує питання про участь Віталія у Всесвітніх Літніх Спеціальних Олімпійских іграх 2019 року у ОАЄ, де спортсмен буде стартувати на дистанції 1500м на відкритій воді. Учень 10 класу колегіуму № 25 м. Кременчука Гостомисл Видюк, спортсмен І юнацького розряду, яким опікується тренер – викладач Кременчуцького відділення Полтавської обласної ДЮРСШІ Олександр Хорольський, теж не пасував задніх – у нього 2 золоті медалі на дистанціях 50м. брасом та 50 м. на спині серед спортсменів з вадами слуху. Також у нього бронзова медаль на дистанції 50м. вільним стилем.

Ветеран спорту «Спеціальної Олімпіади» Яна Швидь виборола бронзову медаль серед спортсменок класу S -14 на дистанції 50м. вільним стилем. Яну також тренує Олександр Хорольський.

Стрічка новин