З чашечкою кави та двоколісним «другом»

Так розпочався ранок у полтавців, учасників акції «Велосипедом на роботу». Захід проводиться вшосте та щоразу збирає все більше активістів. Цьогоріч для учасників акції підготували сюрпризи та подарунки, щоб зміна транспорту стала не лише цікавою, а й корисною справою.

Це учасники акції «Велосипедом на роботу». На день вони змінили кермо автомобіля чи громадський транспорт на велосипед. Проводиться така акція уже вшосте, і кожного року учасників стає все більше, адже переваг – безліч, говорять організатори.

Ірина Садовнікова, організатор акції «Велосипедом на роботу»

- Корисно в багатьох аспектах: по-перше, це особиста вигода, крім того, тренує серце, і профілактика різних хвороб серцево-судинних, і по-друге, це екологічний аспект – ви не забруднюєте навколишнє середовище ні викидами, ні шумом.

Учасники теж вважають, що прогулянки на велосипеді дуже корисні для здоров'я.

Вікторія Ганжа, учасниця акції «Велосипедом на роботу»

- Перш за все, те, що ми – лікарі, ми підтримуємо здоровий спосіб життя. Але це не тільки здоровий спосіб життя, а це ще й весело, спортивно. Це наше здоров'я і задоволення.

А цей учасник вирішив поєднати одразу дві акції: з'явитися на роботу у вишиванці на велосипеді.   

Ігор Прокопенко, учасник акції «Велосипедом на роботу»

- По-перше, це патріотично, в будь-якому випадку я б на роботу з'явився у вишиванці. Маю декілька вишиванок, показати людям, для себе відчути і з'явитися на роботі на велосипеді, адже не кожен день собі можу дозволити це.

Постійні учасники акції «Велосипедом на роботу» розповідають: катаються не раз на рік, а постійно, як тільки є можливість. Незручностей завдає лише відсутність спеціальних велодоріжок та стан асфальтового покриття.

Андрій Таран, учасник акції «Велосипедом на роботу»

- В цьому році, мабуть, разів в 3 менше (катаюся), ніж в попередньому, бо стан доріг не зовсім дозволяє так користуватися велосипедом. Автомобілем безпечніше, скажімо так.

До акції долучилися як «старожили», так і новачки. 

Оксана Бур'ян, учасник акції «Велосипедом на роботу»

- Дану акцію я підтримую вперше, мені дуже подобається. А на велосипеді я почала кататися зовсім недавно. Мені дуже подобається – це дуже весело, класно, особливо зранку. Взагалі погода дуже класна: прохолодно, але мені дуже подобається.

Для всіх велосипедистів підготували приємні сюрпризи: знижки в кав'ярнях та пам'ятки «Правила дорожнього руху».

Стрічка новин