У Миргорорді провели "Книжковий вернісаж" до Дня вишиванки

У Миргорорді провели "Книжковий вернісаж" до Дня вишиванки

Сьогоднішній день для миргородців видався теплим і сонячним. Мабуть тому, що в цей день український народ святкує два великих свята: Господнє Вознесіння та День вишиванки.

Кожен третій четвер травня ми вдягаємо це чудове вбрання, барвисте творіння жіночих рук. З цієї нагоди, всюди проводять відповідні заходи. Миргородська міська бібліотека для дорослих ім. Д. Гурамішвілі до Дня вишиванки підготувала й провела вуличну промо-акцію під назвою «Книжковий вернісаж», метою якого було не тільки показати красу вишитої сорочки, а ще й зберегти наш рід у спогадах у книгах.

А головне - показати всьому світу, що є така країна – Україна, яка має свою національну культуру, звичаї, традиції, історію. У нашому заході ми поєднали літературу про українську вишивку з вишиванками, які нам надали мешканці нашого міста. 

"Ми були вражені активністю відвідувачів: вони не тільки знайомилися з літературою, з вишитими виробами, але і з задоволенням фотографувалися у вишиванках, співали народні пісні", - радо повідомили організатори. 

Цей день, коли буденність розквітла барвами, будуть довго згадувати усі, хто так долучився до історії, краси, мистецтва та традицій української культури.

Стрічка новин