Члени Міжнародного Трейд-Клубу – на Полтавщині

З економічним потенціалом Полтавської області знайомилися члени Міжнародного Трейд-Клубу в Україні. У четвер розпочався дводенний офіційний візит цієї організації у нашому регіоні. Під час нього представникам іноземних дипломатичних установ презентували промислові та аграрні потужності Полтавщини та влаштували екскурсію провідними підприємствами області.

Міжнародний Трейд-Клуб в Україні – громадська організація, яка об'єднує керівників та співробітників торгово-економічних відділів майже 60 посольств іноземних держав. Деякі з їхніх представників у складі офіційної делегації в четвер прибули до Полтави. В обласній державній адміністрації почесних гостей зустрів перший заступник губернатора Андрій Пісоцький.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА

- За останні роки Полтавщина успішно впроваджує реформи та нові моделі співробітництва. І хочу зазначити, що Полтавська область останні роки займає лідируючі позиції в загальнодержавному моніторингу областей України в індексі інвестиційної привабливості.

Члени Міжнародного Трейд-Клубу вже відвідували Полтавщину. Це – їхній четвертий візит. Під час нього, кажуть, прагнуть ознайомитися з економічним потенціалом нашого регіону.

Андраш Кадар, віце-президент Міжнародного Трейд-Клубу в Україні

- З нашого боку, що ми можемо робити? Ми, звичайно, не будемо відкривати заводи, не можемо імпортувати, експортувати, але допомогти, щоб налагодити відносини з тими представниками бізнесу держав, які ми представляємо, це ми зможемо. І, окрім цього, що дуже важливо, щоб допомогти покращити імідж України в наших державах.

Чим багата Полтавщина, у цифрах та відсотках представникам посольств іноземних держав розповідає директор Департаменту економічного розвитку Інна Іщенко.

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА

- Якщо говорити про позицію Полтавської області серед інших регіонів України, то ми є однією з трьох бюджетоформуючих областей в Україні. За показниками інвестиційної привабливості, Полтавська область посідає перше місце серед інших регіонів України і за веденням бізнесу, за легкістю ведення бізнесу – шосте.

У рамках дводенного візиту до Полтавської області для представників дипломатичних установ запланували й екскурсії провідними підприємствами нашого регіону.

Стрічка новин