Від слів – до дій!

Під таким девізом з нагоди Дня дії громадська організація «Еколтава» провела акцію «Озеленимо Полтаву». Для учасників підготували майстер-клас з виготовлення горщиків для квітів.

Озеленимо місто разом. З нагоди Дня дії звичайний громадський майданчик «Твій простір» біля Музичного училища перетворився на платформу для виготовлення горщиків для квітів. Ініціатором акції в Україні стала Міжнародна організація 350.org. У Полтаві таке починання підтримала ГО «Еколтава». 

Марина Цигрик, координатор Дня дій в Полтаві 

- Загалом Дні дії відбуваються ще в 20 містах України. У Полтаві така акція присвячена озелененню. Ми сьогодні створюємо горщики для квітів, які можна використовувати, наприклад, на подвір'ї , на балконах, будь-де, кому де зручно.

Володимир Іваненко за спеціальністю – столяр. Під час акції його знання і вміння неабияк допомогли. Останній розповідає: один горщик для квітів можна зробити за пів години. У виготовлені власноруч горщики учасники акції засіяли насіння квітів та салатів.

Учасники акції зізнаються: святкувати День дії у такий спосіб їм сподобалось. 

Христина Телефанко, долучилась до акції 

- Ми вже встигли попиляти дощечки для майбутнього підвісу. Загалом дуже цікаво. В принципі, мені подобаються такі заходи, і дуже класно було б, щоб їх було побільше.

Під час акції, говорять її організатори, використовувалась лише сонячна енергія. Джерелом живлення всіх електроприладів стали сонячні панелі. 

Стрічка новин