Скільки коштував виступ MELOVINа на Євробаченні

Скільки коштував виступ MELOVINа на Євробаченні

Участь MELOVINа у Євробаченні-2018 у Лісабоні обійшлася у понад 2 млн грн. Про це ЗМІ повідомила креативний продюсер Нацвідбору Наталія Франчук. 

Повна підготовка номеру та поїздка співака на пісенний конкурс, коштувала телеканалу СТБ, який взяв на себе фінансування українського виконавця,  2,3 млн грн.

Ця сума складається зі всіх витрат: аранжування пісні, сценографіки, реквізиту, послуг постановника та стиліста, спецефектів, витрат на транспорт та проживання. При цьому, зазначила Франчук, що сама не поїхала до Лісабону, щоб не збільшувати витрати.  Сам MELOVIN висловив вдячність всім членам команди, які готували його виступ та займалися організацією. 

"З організацією справді все було дуже круто: підготовка, таймінг - все чітко по часу, і це навіть якось загартувало мене", - зазначив співак. 

Нагадаємо, переможницею 63-го міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2018, що проходив в Лісабоні (Португалія), стала виконавиця Netta з Ізраїлю з композицією "TOY". Український виконавець MELOVIN з піснею "Under The Ladder" посів 17 місце.

Стрічка новин