Полтавців запрошують на презентацію сучасної еко-казки

Полтавців запрошують на презентацію сучасної еко-казки

Презентація книги письменниці Тетяни Горицвіт  "Сучасна еко-казка", відбудеться 23 травня о 14 год у Полтавській обласній дитячій бібліотеці ім. Панаса Мирного. Про це організатори повідомляють на сторінці заходу в соцмережі.

Тетяна Луньова -  письменниця, яка  прагне  гармонії.

Довідково:

Дипломант конкурсу “Книжковий дивосвіт України” у номінації “Дебют молодого автора” (листопад 2010 року, м. Київ). Лауреат премії Леоніда Бразова в номінації "Проза" (жовтень 2011 року, м. Полтава). Лауреат премії імені Панаса Мирного в 2016 році – за книгу для дітей "Зайченятко У» у номінації «Література. Літературознавство».

Тетяна Луньова народилася 6 квітня 1976 року в місті Києві.

Вищу освіту здобула вПолтавському державному педагогічному інституті імені В.Г.Короленка за спеціальністю “Українська мова і література та англійська мова” (1993-1998 рр.). Писати поезію та прозу почала у школі. У студентські роки брала участь у роботі літературної студії “Заспів” (у Полтавському державному педагогічному інституті імені В.Г.Короленка). У травні 1995 року посіла 2 місце в обласному конкурсі молодих поетів. Перший твір (вірш) був опублікований у газеті “Літературна Україна” у 1995 році. У 1997 році добірка поезій була надрукована в літературному альманасі “Поетичні студії”.

Із лютого 2010 року присвятила себе творчій діяльності. Того ж року разом із чоловіком Сергієм Луньовим заснувала видавництво «Структури Гармонії». Власноруч видали кілька книг. Для дітей написала книги: «Зайченятко У», «Усі ми будемо королевами».

Стрічка новин