Учні показали свої таланти у Художньому музеї

Тут відкрилася виставка «Захоплюйся! Малюй! Твори!». На можливість показати свої роботи, запевняють викладачі школи, діти чекали кілька років. Кожна – яскрава та унікальна, написана з дитячим натхненням.

У Марії Отобаш'ян цього дня – подвійне свято: вона вперше показує свою картину на виставці, а ще святкує своє одинадцятиріччя. Найбільше дівчинці подобається малювати олівцями.

Марія Отобаш'ян, юна художниця 

- Я малюю вже дуже довго, бо мені подобається. А найбільше мені подобається малювати якісь малюнки з мультфільмів.

Поки Маша малює єдинорогів, 9-річний Сергій налаштований на більш серйозні роботи. На одній з картин, представлених на виставці, хлопець зобразив Художній музей.

Сергій Гонтовий, юний художник

- Мені вона подобається, мені захотілось її намалювати через те, що в Галереї мистецтв є багато картин, є багато пам'яток.

Загалом до створення експозиції залучили 22 дитини. Серед картин – портрети, натюрморти, пейзажі, але найбільше – фантазійних сюжетів. Любить писати останні й Кароліна. На створення картини з песиком-космонавтом її надихнув улюблений мультфільм про Білку та Стрілку.

Кароліна Сенченко, юна художниця

- Я малюю дуже давно, і мені це подобається. Я люблю малювати якихось казкових тварин, або якісь казкові події.

Відкрити нову грань талантів, а разом з цим – підготуватися до виставки малечі допомагає художниця Алла Федак. Остання говорить: ідеї та образи робіт діти вигадували самі, вона ж лише направляла їх під час реалізації задуму. 

Алла Федак, художниця

- Вони найяскравіші. Я коли зайшла до залу, ще коли ми тільки готувалися, то кожна чимось хороша, але коли ми зробили виставку, вона вийшла дійсно яскрава, красива та вражаюча.

Окрім незабутніх вражень про свою, для більшості – першу виставку, від адміністрації Художнього музею школярі отримали відзнаки.

Стрічка новин