Вік – не перешкода для виступу на сцені

Участь у фестивалі «Від серця до серця» цьогоріч взяли конкурсанти у віці від 7 і до 77 років. Були як новачки, так і ті, хто постійно радує глядача своїми виступами. Жанри – різноманітні: спів, художнє декламування, хореографія та театральне мистецтво. Захід проводиться 12 років поспіль, а організовує все Полтавський міський центр соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді.

Ще такі невпевнені кроки, але вони намагаються кружляти у вальсі. З посмішкою на обличчі наслідують свого викладача. Це учасники фестивалю для людей з інвалідністю «Від серця до серця». 

Артем Сколібох, учасник фестивалю «Від серця до серця»

- Я тренуюсь, у нас кожного дня тренування йдуть, репетиції. Дякую нашому тренеру Сергію Петровичу, що він з нами займається та навчає нас.

А це тренер, який навчає учасників танцювальним азам, – Сергій Гусєв.

Сергій Гусєв, викладач танців

- Дуже важливо, щоб діти навчилися слухати. Також дуже важливо навчити їх, щоб у них була гарна осанка, гарне спілкування один з одним, а заняття проходять у нас дуже систематично в реабілітаційному центрі.

Долучилися до концертної програми і учні Полтавської спеціальної школи №40. Вони теж демонстрували глядачу вальс, але вже – на більш професійному рівні. На святковий концерт завітала заступниця Полтавського міського голови Світлана Тарашевська. Вона певна: вік – не перешкода для виступу конкурсантів. 

Світлана Тарашевська, заступниця Полтавського міського голови 

- Але найголовніше, що кожного року збільшується кількість учасників. Цьогоріч ми їх очікуємо 100, а навіть понад 100. І приємно, що найменшому учаснику – 7 років, а найстаршому учаснику – 77 років.

Крім таких виступів у програмі фестивалю – і пісні жестовою мовою. Організатори говорять: учасники, які виходять на сцену, демонструючи свої таланти, сильні духом та мужні. 

Світлана Тарашевська, заступниця Полтавського міського голови

- Проводячи цей фестиваль з року в рік, ми об'єднуємо не лише окремих людей з особливими потребами, а цьогоріч в нас об'єднуються навіть громадські організації, які працюють з людьми з особливими потребами. І це досить приємно та важливо, адже люди мають шанс показати свої таланти.

На фестивалі «Від серця до серця» кожен учасник, крім оплесків глядача, отримав подарунки та дипломи від міської влади.

Стрічка новин