У Полтаві з'явиться спортивно-видовищний комплекс

За адресою вулиця Петра Юрченка 1 А триває будівництво спортивно-видовищного комплексу з приміщеннями громадського обслуговування. Хід виконання робіт особисто проінспектував Олександр Мамай. Що вже зроблено на об’єкті, та що планується – дізнавались наші журналісти.

В наступному році у Полтаві по вулиці Петра Юрченка 1 А, обіцяють в міській раді, запрацює єдиний в Україні спортивно-видовищний комплекс з приміщеннями громадського обслуговування. Наразі на об’єкті триває будівництво. За словами представників підрядної компанії, котра виконує роботи, комплекс готовий на 80%. 

Костянтин Снідко, начальник ділянки підрядної організації ТОВ «Майстер-Буд»

- В цьому році ми плануємо закрити так званий тепловий період – периметр. Тобто, буде закінчене оздоблення зовнішніх фасадів, будуть встановлені світло-прозорі конструкції. Буде організований вхід, буде проведення благоустрою, ми його вже почали.

Міський голова Олександр Мамай говорить: спорудження спортивного комплексу тримає на особистому контролі. Він у черговий раз завітав на об’єкт та проінспектував хід виконання робіт. Очільник зазначив: будівництво здійснюється відповідно до екологічних стандартів та з дотриманням правил безпечної експлуатації. Певен: це особливо важливо з огляду на те, що в майбутньому спортивно-видовищному комплексі будуть займатися діти.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Це моє особисте дітище – будівництво спортивно-видовищного комплексу. Я думаю, якщо ви звернули увагу: комплекс буде один із найкращих не тільки в Україні, але й в Європі, тому що він будується за сучасними технологіями. І, можливо, ми й затягли будівництво на якісь півроку-рік, але хочу запевнити всю територіальну громаду, що будівництво ведеться на найвищому рівні.

Олександр Мамай додав: головне завдання проекту – завершення будівництва найбільшого в місті спортивного басейну. Тільки за одну добу його зможе відвідати 700 дітей.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- В цьому комплексі буде басейн на 8 доріжок – 50 метровий. В цьому комплексі можна проводити змагання європейського рівня. Якщо у нас басейн «Дельфін», і там займається понад тисячу дітей, то в цьому басейні буде займатися ще більше дітей.

Під пильним контролем міського голови будівництво спортивно-видовищного комплексу продовжується.

Стрічка новин