На Полтавщині говорили про співпрацю у сфері соціальної адаптації засуджених осіб

На Полтавщині говорили про співпрацю у сфері соціальної адаптації засуджених осіб

Про співпрацю у сфері соціальної адаптації осіб, засуджених до обмеження або позбавлення волі, говорили на Глобинщині та Зінькщині.

Керівники територіальних підрозділів поліції та районних відділ з питань пробації обговорили шляхи співпраці в рамках спільного наказу, підписаного 03.04.2018 року Мінюстом, Мінсоцполітики, Міністерством охорони здоров’я та МВС.

За підсумками зустрічі, що мала на меті визначити коло завдань і функцій кожної із сторін співпраці, правоохоронці визначилися із поточним планом дій.

Пріоритетні задачі – визначення потреб звільнених осіб, які відбували покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на певний строк, а також сприяння в усуненні проблем, які можуть стати на заваді процесу відновлення їх соціального статусу.

Окремо зупинилися на функціях поліції, яка зобов’язана вести облік та перевірку цієї категорії осіб за місцем проживання та працевлаштування.

За «круглим столом» у Зінькові зустрілися т.в.о начальника відділення поліції Леонід Горяєв, т.в.о. заступника начальника Роман Третяк та начальника районного сектору з питань пробації Ірина Яненко.

В обговоренні алгоритму спільних дій з працівниками Глобинський відділ поліції ГУНП в Полтавській області взяла участь начальник районного відділу з питань пробації Оксана Тесля, яка зауважила: 

«Питання безпеки суспільства було і залишається провідним для нас, а тому тісна співпраця є запорукою забезпечення благополуччя та спокою громадян».

Стрічка новин