У Полтаві відзначили кращих освітян та учнів

У Палаці дозвілля «Листопад» пройшло традиційне нагородження переможців конкурсу «Учитель року», предметних олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Загальний призовий фонд цього року – більше одного мільйона гривень.

Від кращого вчителя – до кращих учнів. Вже 10 років поспіль у Полтаві нагороджують переможців конкурсу «Учитель року», предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та професійних фахових змагань.

Сергій Стародумов – учень одинадцятого класу Полтавської гімназії №33. Перемога в олімпіадах для нього – не сюрприз, а закономірність. Він обходить конкурентів, починаючи з сьомого класу. Розповідає: в цьому році отримав три перших місця на предметних олімпіадах місцевого рівня, одну – обласного та третє місце на Всеукраїнському. Своїми успіхами Сергій завдячує, перш за все, своїм вчителям. 

Сергій Стародумов, учень 11 класу 

- Найголовніше, мабуть, в нашій школі, на нашому початковому етапі життя – це наш учитель. Саме він нас наставляє на істинний шлях, саме він говорить: борись до кінця, роби це все, ніколи не здавайся і так далі.

212 педагогів цього дня отримали нагороди. Зокрема, «Вчителями року» стали 12 сіячів розумного, доброго, вічного. 

Оксана Єрмакова, лауреат конкурсу «Учитель року – 2018»

- Взагалі люблю працювати з дітьми. Люблю свою роботу, тому що я приходжу і отримую задоволення від моєї роботи. Діти бувають різні, але вони дуже гарні.

Полтавський міський голова Олександр Мамай зауважив: пишається тим, що у місті живуть такі розумні діти. Окремі слова подяки він адресував викладачам.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова 

- Сьогодні виділено понад півтора мільйона гривень для заохочення цих дітей і цих вчителів. Хочеться подякувати батькам, які виховують таких дітей. Хочеться подякувати вчителям, які в позаурочний час займаються цими дітьми, тому що вибороти перше місце на олімпіаді, чи-то міській, чи обласній, чи Всеукраїнській – це велика робота.

Міський голова зазначив: на наступний рік планують нагороджувати не тільки переможців олімпіад та МАН усіх рівнів, але й володарів других та третіх призових місць, аби заохочувати їх до подальшої роботи. Сьогодні ж нагороди отримали 252 талановитих учнів.

Окрім омріяних нагород, на усіх присутніх чекали і виступи різних творчих колективів. Серед них – і Народний аматорський колектив ансамблю бального танцю «Фестиваль» загальноосвітньої школи №30.  

Стрічка новин