Музиканти звітувалися про виконану роботу

Представники обласного відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки провели звітно-виборчу конференцію. На даний момент у ній перебуває майже 40 учасників, а ще 16 вступили в їх лави. Щорічно музики дають понад 100 концертів на теренах Полтавщини та проводять різні заходи, серед яких – і «Уроки доброти».

Ще не у спілці, але вже подають великі надії, говорять музики. Цього дня представники Полтавського обласного відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки зібралися, щоб обговорити життя організації: минулі заходи та окреслити плани на майбутнє. Через брак фінансування, говорять тут, майже десятиліття подібні зібрання не проводилися, але з 2018 року ситуація змінилася.

Дмитро Соколов, директор обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи 

- Але з 2018 року ми провели зібрання у кінці 2017, щоб з нового року вести серйозно надходження коштів, тобто: облікова картка, журнал, всі квитанції і так далі.

Учасники спілки ведуть активне творче життя.

Едуард Головашич, Заслужений артист України 

- Ми вже багато разів брали участь у фестивалях, які організовувала саме ця асоціація, часто виступаємо в Національній філармонії України і представляємо наш Полтавський регіон саме на теренах України.

Під час зібрання йшлося і про плани. У найближчих – поповнити свої лави новими учасниками об'єднання.  

Герман Юрченко, голова обласного відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки Полтавської області

- У нас в спілці повинно бути не менше 20 членів, зараз у нас 38. І я думаю, ми таки приймемо таке рішення – далі всю нашу роботу сконцентрувати на те, щоб був організаційний вплив на все, що робиться у нас в Полтаві і області.

Представники спілки розповідають: щорічно на теренах Полтавщини проводять понад 100 концертів. І це все, аби прищеплювати любов до музики.

Стрічка новин