Все змішати і співати

Полтавська обласна філармонія презентувала нову програму «Fusion». На сцені театру імені Гоголя тріо «Вишиванка», група «Слов'яни» та шоу-балет «ФЛЕШ» влаштували такий собі експеримент – поєднали народні інструменти з сучасними композиціями, класику – з естрадою.

Поєднання народного інструменту бандури з гітарою та ударними. Тріо «Вишиванка» Полтавської обласної філармонії цього вечора ламає стереотипи. 

Тетяна Чугуєвець, учасниця тріо бандуристок «Вишиванка»

- Ми цього хотіли вже давно, про це мріяли. Тому що зараз глядач, як кажуть, хоче щось нового, щось сучасного, і от ми спробували рок, джаз і трішечки популярної музики.

На сцені компанію бандуристкам складають музиканти із гурту «Слов'яни». Разом вони презентують програму «Fusion». Її лейтмотив – все змішати і співати.

Світлана Кравченко, режисер-постановник Полтавської обласної філармонії

- Це дійсно такий сміливий експеримент. І це для глядача має бути цікаво. В репертутарі – від таких класичних пісень, як Івасюка «Тілька раз цвіте любов» до Pianoboy «Кохання». Тобто, дуже різноманітний, на будь-який смак. Я думаю, що ми сьогодні задовольнимо всіх, хто прийшов, усі вікові категорії.

Раніше подібні музичні експерименти колективи Полтавської обласної філармонії вже проводили, говорить режисер-постановник Світлана Кравченко, але це були одиничні номери у концертах. Сьогодні ж вся програма складається з таких оригінальних поєднань. 

Олександр Рудь, бас-гітарист гурту «Слов'яни»

- Не важко, тому що всі професіонали. Тут питань ніяких немає. Є матеріал, є, з чим працювати, і всі один одного розуміють.

Музичні номери протягом всього вечора доповнювала хореографія шоу-балету «ФЛЕШ».

Стрічка новин