«Сонячні діти» взяли участь у показі одягу в центрі Полтави

По вулиці Соборності вони дефілювали разом з мамами та юними моделями. Таким чином організатори показу хотіли довести: «сонячні діти» нічим не відрізняються від решти своїх однолітків, і суспільство повинне ставитися до них без будь-яких упереджень.

Жовті кульки формують своєрідний подіум, навколо нього – глядачі. На центральній вулиці Полтави розпочинається незвичайний показ брендового одягу. 

Фрагмент показу

У якості моделей сьогодні – «сонячні діти». Заради них об'єдналися дорослі, та влаштували перший у нашому місті захід такого формату.

Катерина Жаркова, ініціатор показу

- Коли був конкурс «Мама року», я була туди запрошена, і там я познайомилася з Тетяною, яка є керівником модельного агентства «Марго». Я їй запропонувала зробити такий показ «сонячних дітей». Вона прийняла пропозицію. Їй дуже сподобалася ідея.

Потому були репетиції із хлопцями та дівчатами з модельного агентства. Маленьких підопічних останні знайомили з основними правилами дефіле. Процес навчання, кажуть юні моделі, проходив легко.

Марія Пчолкіна, модель

- Якщо дитина хоче, вона зробить все, що від неї попросиш. Тому ми просили зробити так, вона робила так і ставала, як потрібно.

«Сонячним діткам», які взяли участь у показі, – від 8 місяців до 5 років і старші. Артемові – 8, і він вперше у житті став моделлю. 

Ольга Кучер, мама

- Подобалося йому ходити на репетиції, із задоволенням ходив.

Мама Артема Ольга каже: для таких дітей важливо, аби про них знали оточуючі.

Ольга Кучер, мама

- Що вони серед нас, щоб вони адаптувалися в нашому житті, щоб люди сприймали їх, як звичайних дітей.

Цей показ організатори присвятили Дню сім'ї.

Стрічка новин