В аграрній академії стартував турнір, присвячений пам'яті Сергія Аранчія

У Полтавській державній аграрній академії стартував міні-футбольний турнір, присвячений пам'яті Сергія Аранчія. На церемонію відкриття прийшли рідні, знайомі, друзі відомого фахівця ветеринарної медицини, який два роки тому залишив цей світ. Загалом змагання на спортивному майданчику в академії триватимуть протягом двох тижнів.

Команди шикуються. Кубки на полі. Змагання офіційно розпочинаються. У Полтавській державній аграрній академії цього дня відкривають турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті відомого фахівця ветеринарної медицини Полтавщини та всієї України Сергія Аранчія.

Валентина Аранчій, ректор ПДАА

- Мені дуже сьогодні приємно, що життя він прожив не дарма, що він – ветеринарний лікар, справа його живе, ветеринарія живе.

Протягом свого життя, говорять присутні на заході, Сергій Аранчій завжди підтримував спорт.

Геннадій Пікуль, начальник Держпродспоживслужби у Полтавській області

- Він був ветеринарний фахівець, перш за все, але він також був спортсмен. Завжди був за здоровий спосіб життя. Під його егідою було організовано перший турнір серед ветеринарних фахівців області. Кожна лікарня виставляла свою команду. Якщо ви розумієте, це – 30 підпорядкованих установ. Кожна лікарня приїхала зі своєю командою, і у два дні проводили цей турнір.

Сьогоднішній турнір в академії відкриває дитячий матч. Першими на поле виходять вихованці футбольної школи «Ворскла», серед яких – і онук Сергія Аранчія.

Костянтин Боровик, голова ради Полтавської обласної організації УТМР

- Мені надзвичайно приємно, що я з Сергієм Васильовичем дружив протягом багатьох років. У нас були спільні вподобання: спорт, відпочинок. І доки проводяться такі заходи, якщо вони будуть, вони повинні бути регулярними, то це пам'ять про ту людину, яка працювала, жила, і ми будемо про нього пам'ятати.

Загалом турнір триватиме упродовж двох тижнів. Участь у ньому братимуть команди усіх факультетів академії. Яка з них стане переможцем, буде відомо 25 травня.

Стрічка новин