До Полтави завітали 17 колективів з усієї області

У Полтавському педагогічному університеті імені Короленка відбувся 26 фінал обласного конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти. Тема цьогорічних змагань  – «Раціональне природокористування».

Максим Ванін приїхав до Полтави з Горішніх Плавнів, аби взяти участь у 26 обласному конкурсі-огляді колективів екологічної просвіти. Сам хлопець – один із одинадцяти учасників агітбригади «Екологічна варта».

Максим Ванін, учасник конкурсу 

- У мене був в агітбригаді брат, його звуть Ванін Сергій. Він дуже багато років був в агітбригаді, і коли він випустився, мені теж захотілось бути в агітбригаді.

Наталія Руденко, керівник агітбригади «Екологічна варта»

- Агітбригада – це агітаційний колектив. Перш за все, ми агітуємо зберігати довкілля, виховуємо у молодого покоління, молодших школярів екологічну свідомість, екологічну культуру, щоб вони відносились бережно до нашого довкілля, тому що воно, на жаль, потерпає від людства.

Окрім таких екологічний агітбригад, участь у змаганні взяли екологічні театри. Загалом – 17 колективів з 14 районів області. 

Ігор Ярина та Олександр Личковаха, учасники екологічного театру «Червона стріла»

- У нас – 10 чоловік в команді. Команда злагоджена і дуже добре працює.

Організатори заходу – Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Полтавської обласної ради. Тема цьогорічного конкурсу – «Раціональне природокористування». 

Віталій Бедніна, директор Полт. обл. еколого-натуралістичного центру учнівської молоді 

- Саме головне, на мою думку, – це те, щоб вони підіймали рух в своїх регіонах, містах, селах, містечках, районах, територіальних громадах. Щоб їх почули органи самоврядування, адміністративні органи, які можуть впливати на стан навколишнього середовища.

Члени журі конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти говорять: тут зібрались найкращі, оцінювати їх непросто.

Людмила Сусахіна,голова журі  

- Виступи досить яскраві, досить цікаві, і з кожним роком зростає рівень майстерності. Не хочеться нікого образити.

Команда, яку визнають кращою, поїде на Всеукраїнський етап екологічного змагання.

Стрічка новин