В Оржиці розглянули питання роботи з обдарованою молоддю

В Оржиці розглянули питання роботи з обдарованою молоддю

В.о.голови Оржицької РДА  Мирослав Боговик, провів апаратну нараду за участю голови районної ради Володимира Козини, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради розглянули питання про виконання заходів Комплексної програми розвитку освітньої галузі Оржицького району на 2017-2021 роки в частині роботи з обдарованою учнівською молоддю. Як зазначила у своїй доповіді начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко, одним з пріоритетних напрямків реалізації Програми є виявлення обдарованих і талановитих дітей та створення умов для їх розвитку. 

Тому організація роботи з обдарованою молоддю здійснюється  за різними напрямками: функціонує налагоджена система гуртків, проведення предметних олімпіад; обдарована молодь залучається до науково-дослідницької діяльності в Малій академії наук, бере участь в інтерактивних конкурсах з базових дисциплін («Кенгуру» – конкурс для знавців математики, фізичний конкурс «Левеня», конкурс з інформаційних технологій «Бобер», конкурс з української мови «Соняшник», конкурс з англійської мови «Гринвіч», історичний конкурс «Лелека»). Учні району систематично беруть участь у районних та обласних конкурсах художньо-естетичного, історично-краєзнавчого та державотворчого, еколого-натуралістичного спрямування: оглядах-конкурсах художньої самодіяльності «Веселка», театральних колективів та команд КВК, фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я», конкурсах учнівських проектів «Ми віримо в гарне майбутнє»,  «Мій рідний край, моя земля» та інші. З метою виявлення та підтримки юних спортсменів щорічно проводиться районна Спартакіада школярів.

Підсумовуючи сказане, Мирослав Боговик зауважив, що надзвичайно важливо допомагати молодому поколінню розвивати свої вміння і таланти та отримувати винагороду за свої успіхи, адже у рамках Програми створено систему адресної підтримки талановитих та обдарованих дітей.

Стрічка новин