Полтавщину відвідав Міністр інфраструктури України Володимир Омелян

Мета приїзду – перевірити, як тривають ремонтно-будівельні роботи на дорогах державного значення. У ході перевірки він відвідав різні локації, серед яких – будівництво обходів населених пунктів на дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський та зведення дворівневої транспортної розв'язки і шляхопроводу у Кобеляцькому районі.

На автомобільній дорозі державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський триває будівництво обходів населених пунктів. Такі спорудження проходять на території Хорольського, Великобагачанського та Полтавського районів.

Олена Криворучко, директор ДП «Укрдорінвест»

- Цей компонент реалізується в рамках контракту, який підписано між «Укравтодором» і турецькою компанією «Анур». Загальна вартість даного контракту складає 135 мільйонів доларів США і передбачає побудову 3 обходів населених пунктів за 2 роки.

Повністю увесь обхід планують ввести в експлуатацію до кінця літа 2019 року. Роботи розпочали ще жовтні 2017. 

Михайло Беккер, керівник наглядової ради ТОВ «Підприємство «Маст-Буд»

- Ми такі опори робили у Запоріжжі, навіть складніші, тому що тут опора іде 24 метри, а там опора 55 метрів. Прогонові будови тут 63 метри, а там – 125 метрів.

Загальна вага прогонової будови становитиме близько 3 тисяч тонн. Міністр інфраструктури Володимир Омелян перевірив і хід виконання робіт під час реалізації державного інвестпроекту з розвитку автодороги Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Там триває зведення штучних споруд, так званої дворівневої транспортної розв'язки та шляхопроводу через залізницю в Кобеляцькому районі. На даному етапі будівництва на цій ділянці зводять підходи та підпірну стінку. Роботою підрядників Володимир Омелян задоволений. Він впевнений: роботи виконають в запланований термін.  

Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України 

- Ми робимо шляхи і мостові переходи не на рік, на два, на десять, а на десятиліття. Така вимога поставлена перед підрядниками і, безумовно, це буде виконано.

Ремонтні роботи на автодорозі Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка планують завершити до кінця 2018 року.

Стрічка новин