Зміни в початковій школі: відтепер до 1 класу не буде ніяких конкурсних відборів

Зміни в початковій школі: відтепер до 1 класу не буде ніяких конкурсних відборів

Днями, на щотижневій апаратній нараді директор Крименчуцького департаменту освіти Геннадій Москалик повідомив, що у 2018 році змінився і порядок прийому дітей до першого класу.

Міністерством науки та освіти України оприлюднено зареєстрований в Міністерстві юстиції України Порядок зарахування до 1-го класу. Він передбачає те, що  за кожною школою закріплять певну територію, майбутні першокласники, які проживають на території обслуговування навчального закладу, матимуть право на першочергове зарахування до нього, інші лише у разі наявності вільних місць.

Відтепер до 1 класу не буде ніяких конкурсних відборів, – підкреслив головний освітянин міста. Він також повідомив, що до 31 травня 2018 року здійснюється прийом документів дітей та зарахування, які проживають на закріпленій території обслуговування, тобто в мікрорайоні школи. З 1 червня 2018 року по 15 червня 2018 року навчальні заклади проводитимуть прийом документів та зарахування дітей на вільні місця, які залишились після прийому дітей з мікрорайону.

Стрічка новин