В районі Київського вокзалу закінчився ремонт прибудинкових територій

Асфальтування відбувалося біля 9-х багатоповерхівок по вулиці Степана Кондратенка. На це з міського бюджету було виділено близько 2-х мільйонів гривень.

Біля 9-и багатоповерхівок по вулиці Степана Кондратенка закінчився ремонт прибудинкових територій. Полтавка Ганна Сахневич проживає в одній з них. Жінка розповідає: більше 28 років ремонту доріг біля під’їздів не відбувалося. Проте завдяки підтримці Андрія Матковського все змінилось.

Ганна Сахневич, мешкає за адресою вул. С.Кондратенка, 17

- Ми 28 років чекали цього ремонту і тільки дякуючи Матковському і депутату Запарі нам зробили дорогу.

Підрядна компанія котра виконувала ремонтні роботи, додає пані Ганна, працювала швидко та головне - якісно.

Ганна Сахневич, мешкає за адресою вул. С.Кондратенка, 17

- Підрядники працюють дуже наполегливо, дуже тихо й непомітно. Працюють цілий день, але якось так ладиться в них робота, одні роблять одне, інші друге.

Депутат цього округу Володимир Запара зазначив - мешканці, котрі проживають в цьому районі, дружні: разом прибирають території та по можливості відбудовують її. Окрім цього, постійно збираються та обговорюють, що необхідно зробити у районі. 

Володимир Запара, депутат Київської районної у м.Полтаві ради

- Є зворотній зв'язок між мешканцями, між депутатами. Незважаючи на робочий час, люди відгукуються на те, щоб прийти. Десь хтось з якоюсь критикою, з якимсь невдоволенням. Ну ці питання теж вони виникають - це робочі моменти, які потрібно вирішувати в робочому порядку.

На ремонт кожної прибудинкової території з міського бюджету виділили по 200 тисяч гривень, повідомив депутат міської ради Андрій Матковський. Він особисто завітав перевірити виконані роботи.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- В планах наших - ми будемо все робити, що від нас залежить, щоб крок за кроком, вулиця за вулицею, будинок за будинком були всі відремонтовані. І ні в якому разі, хочу вкотре заспокоїти наших полтавців, особливо пенсіонерів, до тих пір, поки за рахунок міського бюджету не будуть відремонтовані дахи, під’їзди, підвали, тротуари - ми не будемо говорити створювати ОСББ і за свої кошти наводити ремонти.

Робота на цьому окрузі продовжується, додав Андрій Матковський, – в планах ремонт покрівлі та комунікацій в будинках.

Стрічка новин