Свято в Дендропарку присвятили Дню матері

Розважальна програма включила в себе ярмарок хенд-мейд виробів, майстер-класи для дітей, велопрогулянки, частування Козацьким кулішем та безкоштовну екскурсію «Полем Полтавської битви». Організатори кажуть: вперше захід, присвячений цьому святу, відбувся у такому форматі.

«Весна у Дендропарку». Цього року День матері у Полтаві святкують на свіжому повітрі.

Аліна Рябокінь, помічник секретаря міської ради О.Деркач

- Організовуємо таке свято вперше. Чому такий формат? Тому що популяризувати більше Дендропарк, показувати, як тут гарно, залучати сюди людей.

Біля озера розгорнувся святковий ярмарок. На прилавках – вироби ручної роботи, сувенірні пряники, еко-продукція. Олена Троцька сьогодні презентує авторські прикраси. Це хобі, каже, має вже 5 років. Свято у Дендропарку оминути не змогла.

Олена Троцька, учасниця ярмарку

- Зацікавив даний фестиваль тим, що тут можна поєднати відпочинок, гарне проведення часу з новими знайомствами.

Неподалік від ярмаркової зони зустрічаємо подруг Анастасію та Марину. В руках у них фотоапарат. Для вдалих знімків дівчата обрали локацію поблизу озера. 

Марина Лазаренко, школярка

- Дуже гарний фон тут, дуже красиво виходять фотографії. Фотографуємося біля озера. Ми тут часто буваємо. Підгодовуємо лебедів.

Такі фотолюбителі, як Марина та Анастасія, протягом цього дня ставали учасниками конкурсу #Я люблю Дендропарк!. Автори кращих світлин отримали від організаторів подарунки. А всі охочі мали змогу взяти участь у майстер-класах, скористатися велопрокатом та відвідати екскурсію «Полем Полтавської Битви». За відновлення сил учасників свята після такого насиченого відпочинку відповідав шеф-кухар Тимофій Гаєвий.

Тимофій Гаєвий, шеф-кухар

- Я люблю, коли люди нагодовані, коли у них свято. Будемо безкоштовно її роздавати, годувати людей.

- Справжній український куліш?

- Аякже.

Відтепер День матері у такому форматі організатори планують проводити щороку.

Стрічка новин