Ветеринарна служба Полтавщини визнана найкращою в Україні

На останніх урочистих зборах, які пройшли у столиці, наші фахівці зібрали практично всі нагороди у восьми номінаціях. Але найбільшого успіху досягла обласна державна ветеринарна лабораторія - їй вручили кубок, як кращій в державі.

Напередодні Дня ветеринарної служби у столиці України пройшли державні урочистості. Традиційно у рамках свята – підбиття підсумків та нагородження кращих. Як показали результати, пальму першості у роботі ветеринарної служби України впевнено тримають полтавські спеціалісти. Крім ряду інших нагород, головний кубок дістався колективу обласної державної ветеринарної лабораторії – як кращій у країні.

За останні роки в обласній ветеринарній лабораторії відремонтовано ряд відділів – тепер умови роботи тут відповідають європейським стандартам. До того ж заклад має кілька акредитацій Єврозони, що дає можливість працювати на світовому ринку.

Свою перемогу спеціалісти ветеринарної служби розділили з ветеранами установи – їх завжди запрошують на святкування з нагоди професійного дня. В традиціях свята – вітання, квіти та матеріальна підтримка.

Не лише колектив обласної ветеринарної лабораторії відзначився показниками праці. Серед восьми номінацій, в яких визначали кращих, практично в усіх дипломи забрали полтавські спеціалісти.

Лідество полтавської ветеринарної служби – заслужена закономірність, тут чи не щодня відбуваються нововведення, ветеринари першими підтягуються до суворих вимог Європи, при цьому їх заробітна плата не відповідає навіть нашим потребам: у місяць середньостатистичний фахівець отримує трохи більше п'ятисот гривень.

Стрічка новин