У Гребінці провели семінар "Особливості зайнятості молоді"

У Гребінці провели семінар "Особливості зайнятості молоді"

Фахівець з питань зайнятості І категорії відділу надання соціальних послуг Гребінківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Є.Ф. Гуняга спільно із заступником начальника відділу «Гребінківське бюро правової допомоги» З.М. Скляр провели профінформаційний семінар «Особливості зайнятості молоді».

Метою заходу було ознайомити дану категорію населення про особливості правового статусу молодих працівників, проблематику неофіційної зайнятості молоді та охорони праці. Тема працевлаштування молоді є дуже актуальною. 

З кожним роком на ринку праці вимоги до працівників зростають і молоді все важче влаштуватись на роботу. Труднощі у працевлаштуванні виникають через недостатній досвід роботи, низьку адаптованість, підвищені вимоги до характеру й умов праці, надмірну зосередженість на матеріальному становищі. 

Щоб отримати бажану роботу, треба навчитись максимально використовувати свої переваги на ринку праці і добре розуміти вимоги роботодавця. В ході семінару учасників було ознайомлено з напрямками діяльності служби зайнятості зі сприяння працевлаштуванню молоді, актуальними вакансіями та методами самопрезентації.

Стрічка новин