У Пирятинському районі з'явилося централізоване водопостачання

Над цим питанням представники ОТГ почали працювати ще з 2017 року. На спорудження мережі та встановлення водонапірної башти кошти виділяли з міського бюджету Пирятинської ОТГ та обласного у рамках проекту «Питна вода Полтавщини – 2017». Загалом на проект витратили понад 1 млн. 700 тисяч гривень.

Це – село Заріччя Пирятинської ОТГ. Над будівництвом водопровідної мережі тут почали працювати ще з 2017 року. А тепер жителі мають централізоване цілодобове водопостачання у помешканнях. Після появи мережі, говорять жителі, стало набагато краще.

Юлія Пузік, мешканка с.Заріччя 

- До цього у кожного в дворі була власна свердловина, але вода дуже погана була. Тому їздили з міста воду возили. У нас є там один колодязь, але він дуже старий і йому багато років, тобто, там вода то є, то немає. А зараз дуже задоволені.

У селі облаштували і артезіанську свердловину. Глибина – 110 метрів і потужність – 144 м3 на добу. Кошти на будівництво виділяли на умовах співфінансування. 

Максим Варава, заступник міського голови Пирятинської міської ради

- По інфраструктурі з міського бюджету 785 тисяч було виділено і 345 тисяч міської ради.

Нова система водопостачання охоплює два села у Пирятинській ОТГ: Заріччя та Голобородька. У селах Пирятинської ОТГ також облаштовують сквери та дитячі антивандальні майданчики.  

Юлія Пузік, мешканка с.Заріччя 

- Дуже задоволені тим, що є водопостачання, дуже задоволені тим, що є дитячі майданчики. Але хочеться ще спортивні тренажери, щоб збільшити цей дитячий майданчик та обгородити, бо діти бігають, гуляють та вискакують на дорогу.

Ці питання обіцяють врегулювати у 2018 році. А кошти на облаштування виділяють із обласного бюджету та міського – з Пирятинської ОТГ.

Стрічка новин