У Гребінці намагалися підкупити поліцейського

У Гребінці намагалися підкупити поліцейського

Увечері 10 травня, у Гребінці працівники прокуратури Полтавщини спільно зі співробітниками Управління внутрішньої безпеки в області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, задокументували факт надання неправомірної вигоди правоохоронцю.

Зокрема, житель Черкас у службовому кабінеті заступника начальника Гребінківського відділу поліції надав останньому 10 тис. грн. за не направлення протоколу про адміністративне правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, до суду та повернення тимчасово вилученого посвідчення водія. Проте майор поліції викликав працівників внутрішньої безпеки. 

Відомості про дану подію внесені до ЄРДР. За процесуального керівництва прокуратури області слідчі органів поліції розпочали досудове розслідування. Зазначена особа повідомлена про підозру у скоєнні злочину за  ч. 3 ст. 369 КК України.   

Довідково: ч. 1 ст. 130 КУпАП – керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння;

ч. 3 ст. 369 КК України – надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за не вчинення нею в інтересах того, хто надає таку вигоду, дій із використанням службового становища.                                                                                                                                

Стрічка новин