В області завершили лісокультурну кампанію на лісогосподарських підприємствах "Полтаваоблагроліс"

Завершилася лісокультурна кампанія на лісогосподарських підприємствах ДП «ПДЛП Полтаваоблагроліс». Зважаючи на сприятливі умови, лісівники працювали без вихідних,адже потрібно було використати кожну погожу днину для садіння лісу

Т. в. о. директора ДП ПДЛП «Полтаваоблагроліс» Олександр  Холодний, пріоритетом своєї роботи вважає якісне проведення робіт із відтворення лісу та своєчасність проведення профілактичних заходів по попередженню виникнення лісових пожеж та забезпечення охорони лісу від незаконної вирубки. 

Приємно відзначити,що лісогосподарськими підприємствами ДП ПДЛП «Полтаваоблагроліс» протягом весни 2018 року вже посаджено 105 гектарів лісу (110 % до завдання 1 півріччя) , із них: захисних лісових насаджень (нові ліси) – 6 га (100 % до завдання першого півріччя), лісовідновлення шляхом садіння та висівання лісу – 99 га. На лісокультурні площі висаджено близько 800 тис. шт. сіянців лісових порід: сосна звичайна, дуб звичайний,дуб північний, клен гостролистий, липа дрібнолиста, груша лісова. 

"Особливу увагу звертаємо на створення змішаних насаджень при створенні лісових насаджень сосни звичайної. Монокультура завжди небезпечна для майбутніх насаджень в протипожежному плані та веде до ураження насадження шкідниками та хворобами. Найкращі темпи садіння лісу забезпечили Шишацьке агролісництво лісничий Хоролець Г.Д та Гадяцьке агролісництво лісничий Гурський І.В.", - зазначають в управлінні.

Лісівники разом із шкільною молоддю, представниками органів виконавчої влади,місцевого самоврядування, депутатами, громадськими активістами в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» висадили в лісовому фонді на площі 10,5 гектарів 59730 штук сіянців лісових порід. В Акції прийняло участь 257 чоловік із них 125 шкільної молоді. Для нас важливо надати можливість учнівській молоді, представникам громадськості та загалом всім бажаючим взяти участь у створенні лісів, а також підвищити довіру громадян до діяльності лісогосподарської галузі.

"Висловлюємо слова особливої вдячності кожному хто долучився до садіння лісу на підприємствах ДП ПДЛП «Полтаваоблагроліс». Примножуємо і оберігаємо ЛІСИ РАЗОМ!".

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію