«Сучасні проблеми діагностики та лікування в онкології»

Під такою назвою у Полтаві відбулась науково-практична конференція. Присвячена вона 70-й річниці з дня заснування Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру.

Дводенна науково-практична конференція «Сучасні проблеми діагностики та лікування в онкології» відбулась в Полтаві. В ній взяли участь фахівці онкологічної галузі з різних куточків України. За словами організаторів, під час конференції лікарі обговорюють проблемні питання та обмінюються досвідом.

Олена Колеснік, директор Національного інституту раку МОЗ України

- Питання досить актуальні. Як покращити лікування хворих, але й не тільки лікування хворих. По-перше і найважливіше – як зробити виявлення раку на ранніх стадіях.

Присвятили конференцію 70-річчю з часу заснування Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру. Як зазначив його головний лікар Орест Вовк, заклад йде в ногу з часом та займає високі позиції серед інших онкологічних диспансерів України за результатами лікування. І додав: плани на мійбутнє – не менш амбітні. 

Орест Вовк, гол. лікар Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру

- Наші плани достатньо грандіозні, амбіційні плани, це і лінійний прискорювач. Планується з наступного року започаткування в нас: будівництво і встановлення даного обладнання. Хіміотерапевтичні здобутки – це реконструкція відділення. Ми плануємо амбулаторну хіміотерапію.

Під час урочистої частини нагородили кращих працівників онкологічного диспансеру, після чого присутні перейшли до обговорення питань науково-практичної конференції. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію