Президент України зробив важливу заяву щодо участі призовників в Операції Об'єднаних сил

Президент України Петро Порошенко запевнив, що жоден із цьогорічних призовників не братиме участь у Операції Об'єднаних сил на Донбасі. За його словами, на лінії фронту несуть службу винятково українські добровольці.

Таку заяву український гарант зробив під час церемонії складання військової присяги молодим поповненням 101-ї окремої бригади охорони Генштабу ЗСУ.

Зокрема, він підкреслив, що, як і обіцяв, призовники за віком тепер не нестимуть службу на передовій в зоні проведення Операції Об’єднаних сил.

"Нагадаю, що ще позаминулого року як Верховний Головнокомандувач, ухвалив дуже непросте у тих умовах рішення та дав наказ відмовитися від часткової мобілізації. В армії, в підрозділах, які стоять на лінії фронту, несуть службу винятково українські добровольці на Донбасі, хто добровільно записався до лав Збройних Сил і уклав контракт. Міноборони та Генштаб виконали це завдання, і його реалізацію вважаю принциповим моментом у нашому військовому будівництві", - зауважив політик.

За його словами, хоча новобранців більше ніколи не відправлять будувати дачі генералам, однак на них не чекатиме легке життя, оскільки "армія – це важка виснажлива праця".

"Кожен із вас буде робити все можливе для того, щоб захистити український суверенітет, українську територіальну цілісність, українську незалежність. Святу українську землю. Армія – це жорстка дисципліна. Це колосальне фізичне та психологічне навантаження. Але це і школа мужності, школа братерства і товариства". Молодим воїнам є на кого рівнятися, у багатьох з тих, хто сьогодні складає військову присягу на вірність українському народові, є рідні і близькі – учасники війни з російським агресором на Сході нашої держави", – додав Порошенко.

До слова, окупаційна влада Криму цього року призве молодих жителів півострова на службу до Збройних сил РФ. Зокрема, деяких із них уперше відправлять до Ракетних військ стратегічного призначення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію