Букмекери назвали нового фаворита Євробачення

Букмекери змінили прогнози щодо списку фаворитів Євробачення 2018.

У столиці Португалії, Лісабоні 8 травня пройшов перший півфінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення 2018.

Виступали учасники з 19 країн. За результатами голосування до фіналу Євробачення 2018 пройшли: Естонія, Албанія,Литва, Австрія, Чехія, Ізраїль, Болгарія, Кіпр , Фінляндія та Ірландія.

Однак прогнози букмекерів змінилися. Так, за результатами першого півфіналу до списку можливих переможців внесли представницю з Литви – Єву Засімаускайте, яка виконала на сцені Алтіс-Арени зворушливу баладу "When We’re Old". Раніше співачка посідала 22 сходинку в списку фаворитів букмекерів, а тепер розташовується на п’ятому місці.

За даними аналітичного порталу Oddschecker, у списках фаворитів букмекерів, змінилися лідери. Раніше перемогу пророчили співачці з Ізраїлю Нетті Барзілай, а тепер вона росідає лише третє місце.

Наразі фаворитом букмекерів, є учасниця з Кіпру – Елені Фурейра. ЇЇ приголомшливий виступ і виконанням пісні "Fuego", закривав перший півфінал конкурсу.

Також є великі шанси і в представника з Норвегії – Олександра Рибака, він виступить у другому півфіналі конкурсу, 10 травня з піснею "That’s How You Write A Song". Букмекери розмістили його на другій сходинці в рейтингу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію