У Полтаві пройде конкурс «Кращий за професією»

19 травня о 11:00 на площі перед облрадою (вул. Соборності, 45) вдруге пройде конкурс «Кращий за професією». Його учасники — працівники водопровідно-комунальних господарств Полтави, Кременчука, Дніпра, Сум та Кропивницького.

Нагадаємо, що 16 вересня минулого року «Полтававодоканал» організував перший конкурс «Кращий за професією». Тоді захід мав статус обласного: участь у ньому брали представники «водоканалів» Полтави та Кременчука. 

У вересні участь у конкурсі взяли близько 50 фахівців від обох підприємств. Конкурсантів розділили на вісім категорій. Свій фах демонстрували бухгалтери, водії, машиністи екскаваторів, автокранів, електромонтери, слюсарі, зварювальники, контролери.

Найвидовищнішими тоді стали змагання машиністів екскаваторів. Під час виступів учасники мали продемонструвати ювелірну точність керування важкою технікою. Наприклад, збити ковшем зі стійки баскетбольний м’яч, аби опора залишилась стояти. Або розчавити куряче яйце, що лежало у маленькій скляній чарці.

Цього разу конкурс проходитиме з ініціативи Асоціації «Питна вода України» і матиме статус всеукраїнського. Крім Полтави та Кременчука, до участі приєднаються представники «водоканалів» ще трьох обласних центрів — Дніпра, Сум та Кропивницького. У програмі — шоу спецтехніки та багато цікавого як для дорослих, так і для дітей.

"Ці професії — надзвичайно цінні. Робота цих людей може й часом непомітна, але без неї не може нормально жити жодне місто. Тому хочеться, щоб слюсарі, електромонтери, зварники, машиністи, контролери показали свої вміння і фаховість. Це не протистояння, а скоріше зустріч друзів та колег. Але вона буде видовищна", — пообіцяв Василь Воротинцев.

Вхід на захід — вільний. Організатори радять брати на захід дітей — їм буде на що подивитися.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію