Червоні прапори та будьонівка

Під час покладання 9 Травня у Полтаві мали місце скандальні інциденти. Правоохоронцям вдалося швидко врегулювати ці конфліктні ситуації, пов'язані із використанням забороненої комуністичної символіки.

У середу під час покладання квітів до Меморіалу Солдатської слави у Полтаві публічну безпеку охороняли близько 100 поліцейських. Проте не обійшлося без скандальних інцидентів.

Олександр Терела, начальник поліції м.Полтава

- Перший інцидент полягав в тому, що деякі громадяни були незадоволені тим, що певна кількість людей йшла під червоними прапорами. Але ми розуміємо, що червоний прапор не є забороненим на даний час без нанесення на нього комуністичної символіки. Поскільки комуністичної символіки нанесено не було, дану ситуацію було локалізовано. Усім громадянам було роз'яснено їхні права та обов'язки. Тобто, ситуація була знівельована.

Друга ситуація виникла через заборонену комуністичну символіку. Один чоловік прийшов на захід у «будьонівці» із зображенням серпа і молота та п'ятикутної зірки.

Олександр Терела, начальник поліції м.Полтава

- Оперативною групою було задокументовано даний факт, внесено в журнал Єдиної реєстрації заяв і повідомлень. Даною подією буде займатися слідчий, який прийме рішення про внесення даної ситуації в ЄРДР, оскільки всі громадяни були попереджені, що діє Закон про заборону комуністичної символіки у нас в державі.

В цілому, кажуть у поліції, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Полтаві пройшов спокійно.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію