Рятувальники нагадали полтавцям правила безпечної поведінки на воді

З метою попередження загибелі громадян на воді, співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу місцями масового відпочинку людей на воді.

Так, 10 травня фахівці Служби порятунку «101» провели профілактичні бесіди з відпочивальниками на березі річки Ворскла, що в Подільському районі м. Полтава.

Під час спілкування з громадянами рятувальники нагадали правила обережного поводження на воді та вручили тематичні листівки.

Фахівці ДСНС зауважили, що основними причинами нещасних випадків з людьми на воді є купання та перебування на території водоймищ в нетверезому стані, купання в необладнаних та заборонених місцях. Також, трагічно може завершитися необережне поводження у воді під час пірнання, стрибків з «тарзанки» та неналежний нагляд за дітьми.

"Головне управління ДСНС України у Полтавській області закликає громадян бути обережними під час відпочинку на воді, щоб він був для Вас і Ваших дітей безпечним весь час суворо дотримуйтеся порад рятувальників!".

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію