Свято зі сльозами на очах

Так характеризують День перемоги над нацизмом. З нагоди свята Полтавський міський голова Олександр Мамай влаштував урочистий прийом з ветеранами Другої світової війни.

9 травня 1945 року Василь Дурицький запам’ятав на все життя. Цього дня він та мільйони інших солдатів вигнали з рідної землі фашистських загарбників. 

Василь Дурицький, учасник Другої світової війни 

- Перемога – найбільша в історії людства перемога, якій ми були дуже раді і пишалися тим, що ми являємося учасниками найвеличнішої в історії перемоги.

З нагоди Дня перемоги, пам’яті та примирення міський голова Олександр Мамай влаштував урочистий прийом з ветеранами Другої світової війни. Мер міста висловив слова вдячності всім, хто боровся за територіальну цілісність нашої держави, та привітав присутніх з Днем перемоги над нацизмом. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Висловлюю слова подяки за мирне сонячне небо, за подароване життя. Міцного здоров’я – саме головне, довголіття на квітучій Полтавській землі. Нехай Вас та Ваших рідних береже Господь Бог. Зі святом вас, шановні ветерани.

Під час урочистої частини міський голова Олександр Мамай нагородив ветеранів подяками й грамотами, у тому числі – з врученням нагрудних знаків. До нагородження долучився депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Це велике свято, але свято – зі сльозами на очах. Адже мільйони українців віддали своє життя, віддали свою кров і здоров’я заради нашого майбутнього.

Очільник Полтави говорить: війна торкнулась кожної української родини. І кожна родина має свого героя, пам’ять про якого свято бережуть. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Я прекрасно розумію, що таке свято 9 травня, свято Перемоги, перемоги над фашизмом. Завтра, в день 9 травня, мої сини будуть поруч із тими дітьми, які будуть нести портрети своїх прадідів. І мої сини теж будуть  нести портрети своїх прадідів. І я хочу, щоб вони черговий раз знали, що завтрашнє чисте мирне небо – тільки завдяки їхнім прадідам.

На ветеранів чекав святковий концерт і смачна солдатська каша та подарунки. А вже 9 травня о 9.00 усі прийдуть на традиційне покладання квітів до Меморіалу Солдатської Слави. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію