ЛітФонтан "освіжить" Полтаву

15-16 травня «Фонтан казок» у рамках ініціативи ЛітФонтан завітає на батьківщину основоположника української літератури Івана Котляревського – у Полтаву.

І, виявляється, у цьому місті народилася також молода письменниця Олена Колінько, авторка пригодницької повісті-казки «Шпалереон», яка нещодавно побачила світ у «Фонтані казок». Мешканці міста матимуть можливість зустрітися з Оленою Колінько, а також з двома чудовими письменниками – Іваном Андрусяком і Олегом Чаклуном, які спеціально для цього приїдуть з Києва. 

"Тож Полтаво, готуйся – ми їдемо!", - зазначають організатори.

Іван Андрусяк – поет, дитячий письменник, головний редактор видавництва «Фонтан казок». Один з найулюбленіших письменників сучасних дітей. Чимало його творів входять до нової шкільної програми – «Стефа і Чакалка», «Третій сніг», «Лякація», «Усе солодший сад. Чупакабра та інші зайчики». Відзначений багатьма преміями. Зокрема, нещодавно за поетичну книжку «Лякація» Іван Андрусяк отримав відзнаку «Дитячий поет року» від Простору української дитячої книги «БараБука», а ще переміг у книжковому рейтингу «ЛітАкцент року» в номінації «Поезія і проза для дітей». 

Олег Чаклун (Oleg Chaklun) – письменник, книжки якого вподобали вже досить багато дітей. Мікробот, роботи Веселки, принцеса Синтія – герої, пригодами яких зачитуються, і не лише діти, а й дорослі! Науково-фантастична повість Олега Чаклуна «Піраміда Синтії» нещодавно потрапила у фінал премії «Книга року BBC-2017».

Олена Колінько – письменниця, переможниця конкурсу «Напишіть про мене книжку!»-2016. Народилася 3 грудня 1986 року в Полтаві. Закінчила Полтавську гімназію №17. Навчалася на філологічному факультеті Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г. Короленка. Працює у поліграфічній фірмі.

У рамках ЛітФонтану у Полтаві відбудеться кілька зустрічей з письменниками Іваном Андрусяком, Олегом Чаклуном і Оленою Колінько. До Вашої уваги – графік туру Полтавою:

15 травня, вівторок

10:00 – Бібліотека-філіал 4 Полтавської МЦБС (вул. Європейська, 141)

12:30 - Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. Олеся Гончара (вул. Олеся Гончара, 25а)

16:00 – 18:00 – Зустріч у Торгівельно-розважальний центр "Київ" (вул. Зіньківська, 6/1А)

16 травня, середа

8:00 -15:00 – Зустрічі з учнями полтавської гімназії №17 (бульвар Б. Хмельницького, 15)

16:00 – Презентація пригодницької повісті-казки Олени Колінько «Шпалереон» у книгарні «Буква» (вул. Шевченка, 29)

На всі події – вхід вільний.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію