Креатив у поєднанні з дослідницькою роботою

Так характеризують роботи учасників конкурсу «Нашому роду нема переводу». Для роботи учасники використовували різні техніки та матеріали, серед яких: кольоровий папір, фарби, солоне тісто та кава. А все це – щоб яскраво та оригінально зобразити у своїх поробках історію власного роду.

Конкурс на краще родинне дерево проводиться вперше. Започаткований він відділом раннього розвитку дитини обласного центру естетичного виховання учнівської молоді. 

Олександр Рець, заступник директора ОЦЕВУМ

- Кожен громадянин повинен знати своїх пращурів, тому конкурс проводиться, починаючи від дітей дошкільного, шкільного віку та молодшого шкільного віку, адже вважаємо, що виховувати справжнього патріота, громадянина потрібно із родини: знати своїх пращурів повинен кожен українець.

Роботи учасники мали змогу подати з 12 березня і до 26 квітня. Вікова категорія – різна: від 4 до 11 років. Роботи оцінює журі за різними критеріями. 

Світлана Артюх, заступник директора з навчально-методичної роботи ОЦЕВУМ

- Роботи будуть оцінюватися по трьох критеріях: дослідницька діяльність (враховуватимуть, скільки поколінь вказано), технічне зображення родинного дерева та оригінальність.

Переможці отримали подарунки, а всі учасники – грамоти за участь в конкурсі. 

Олександр Рець, заступник директора ОЦЕВУМ

- Як для мене, то кожен є переможцем, адже копнути своє коріння, дізнатися, хто були твої пращури, нехай навіть в другому чи третьому коліні, я вже думаю, що це корисно для кожного.

Бажання познайомити зі своїм родом виявили понад 100 юних дослідників із 19 районів Полтавської області. Організатори конкурсу сподіваються: наступного року учасників буде ще більше.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію