В Опішні говорили про видобуток газу на території селища

В Опішні говорили про видобуток газу на території селища

Днями в селищі говорили про "Роль видобутку газу в стратегічному плані розвитку Опішнянської громади".

Збалансовану інформацію по темі подавали спікери:

- Віталій Филенко, голова Ради ГО "НОВА Енергія", старший викладач кафедри фізики нетрадиційних енерготехнологій та екології фізико-енергетичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, член БГЗО з впровадження ІПВГ (Ініціатива прозорості видобувних галузей), голова Асоціації "ЕнергоТранспарентність". Експерт зі сталого енергетичного розвитку та відкритості даних в енергетичному секторі.

- Олена Агапова, член Ради ГО "НОВА Енергія", кандидат географічних наук, старший викладач кафедри фізичної географії та картографії факультету геології, географії, рекреації і туризму Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Експерт з питань розподілу спецдозволів на користування надрами у видобувному секторі та використання відкритих баз даних для збору інформації про надракористувачів.

Учасниками заходу стали представники влади Опішнянської громади: секретар Юлія Масюк, виконавчий апарат, член виконкому Сергій Пругло, депутати Андрій Костенко, Валерій Жуков, Олена Зубань, Михайло Бойко. До обговорення долучилися мешканці сіл Васьки та Попівка - Олексій Ващенко та Вероніка Обжилянова.

Круглий стіл реалізувався ГО "НОВА Енергія" у рамках проекту "Прозоре управління коштами, отриманими від видобутку вуглеводнів на місцевому рівні", який фінансується Міжнародним фондом "Відродження".

Стрічка новин