Полтавський Дендропарк продовжує оновлюватись

За останні кілька років зелений куточок Полтави зазнав значних змін: птахи у ставках, охайні доріжки та зони відпочинку. З майже лісової зони територія перетворилась на місце для відпочинку з сім'єю та друзями. Доброю традицією стало й поповнення зеленими насадженнями Дендропарку гостями останнього.

Марія Лісніченко, журналіст

- Полтавський міський Дендропарк, тепла погода, а полтавці не сидять на місці. Саме сьогодні тут з'явиться декілька нових кущів.

Щороку Полтавський Дендропарк перетворюється на одну з найпопулярніших зон для відпочинку полтавців та гостей міста. Особливою популярністю зелена оаза користується у період з квітня по вересень. Причини такого визнання – у спеціальних зонах відпочинку та історії парку. 

Валентина Пилипченко – полтавка. Жінка запевняє: відпочивати у місцевому Дендропарку любила з раннього віку.

Валентина Пилипченко, полтавка

- Зараз мені 54 роки, і я пам'ятаю, що коли мені було років 15-16, то ці кущі бузку були маленького дуже зросту, ну от десь з метр. Ми ще придивлялися, ми ще не знали, що це був персидський бузок, що таке звичайна – ми не дуже розуміли. Ми просто роздивлялися все.

Задля забезпечення більш комфортного відпочинку полтавців реконструкція парку триває. Директор останнього Михайло Шлафер стверджує: це – лише початок перебудов, у найближчому майбутньому тут розчистять територію поблизу оглядового майданчика та створять алею осінніх квітів.

Михайло Шлафер, начальник відділу «Полтавський міський парк «Дендропарк»

- Хочемо засадити ось ці схили біля майданчика квітучими кустарниками і квітами, що квітнуть восени. Тому у нас є бажання посадити тут морозець, вже посадили хризантеми, посадили заячу капусту.

Доброю традицією стало й висадження рослин, кущів та дерев гостями Дендропарку. Вихідними до неї долучилися працівники телевізійної студії «Місто» спільно з громадською організацією «Центр громадського моніторингу «Погляд». Спільними зусиллями поблизу ложі для струмка з'явилися два кущі будлеї, або осіннього бузку. Рослина має вирости до півтора метра у висоту та пишно цвістиме восени. Помилуватися кущами можна буде з оглядового майданчика.

Олександр Залужний, керівник ГО «Центр громадського моніторингу «Погляд»

- Всі разом посадили 2 невеличких кущика у нашому Полтавському Дендропарку, це такий невеличкий, але внесок до озеленення нашого міста, ми його зробили, і це дуже приємно. Я прошу усіх наших полтавців приєднатися до цієї акції. Якщо кожен кожної весни та кожної осені посадить хоч невеличке дерево у нашому місті, то воно буде чудовим, зеленим і прекрасним.

Раніше до ініціативи з озеленення парку долучалася поліція, переселенці та навіть гості з інших країн. Сьогодні ж основне прохання працівників Дендропарку – прибирати за собою сміття, не ламати рослини та не розпалювати вогнища.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію