У терцентрі Шевченківського району для ветеранів влаштували святковий концерт

На початку травня у закладі щороку проводять такі теплі зустрічі. Під час них полтавці, які були на фронті, входили до партизанських загонів, працювали у шпиталях, згадують свою молодість, отримують пам'ятні подарунки від підростаючого покоління та пригощаються солдатською кашею.

На подвір'ї Територіального центру соціального обслуговування Шевченківського району збираються ветерани. Для них тут облаштували «глядацьку залу» просто неба. В очікуванні концерту полтавці діляться спогадами про своє минуле. Тетяна Терентьєва одразу після закінчення школи у 41-ому пішла працювати у шпиталь санітаркою.

Тетяна Терентьєва, ветеран

- Шпиталь у Сибіру. А в Сибіру тільки розвернули – переводять на потяг санітарний. І я безробітна. Я пішла у військкомат, і на другий день прийшла з речами, і пішла в армію.

У роки війни Тетяна Іванівна була радисткою, працювала у військах повітряного спостереження, оповіщення та зв'язку. Пройшла всю війну, за що має численні нагороди.

Тетяна Терентьєва, ветеран

- Всю Україну до Польщі. У Польщі закінчилася для мене війна. Всю війну з першого дня на фронті.

На сьогоднішній день у Шевченківському районі Полтави мешкає понад 1200 ветеранів, які безпосередньо брали участь у війні. 

Галина Арсененко, заст. голови – начальник управління соц. захисту Шевченківської районної у м.Полтаві ради

- Це - інваліди Великої Вітчизняної війни різних груп, учасники бойових дій, учасники війни. На жаль, цієї категорії залишається все менше і менше. Стан їхнього здоров'я такий, що ми їх сюди на захід намагалися всіх підвезти автомобілями, тому що вони вже самостійно добратися не можуть, деяких родичі привезли.

Дорогу до територіального центру свого району ці ветерани знають добре.

Галина Арсененко, заст. голови – начальник управління соц. захисту Шевченківської районної у м.Полтаві ради

- Вони ходять до нас, до територіального центру, усі. Навіть не можна сказати, що «майже», а всі ходять. Вони його дуже люблять, вони отримують всі соціальні послуги, для них це все безкоштовно. Тому ми їх завжди-завжди запрошуємо, але сьогодні – святковий захід, і вони приходять з іншим настроєм до нас.

Цього дня на адресу ветеранів лунали слова вдячності за їхні подвиги в часи війни. А святковий концерт включив у себе пісні воєнних років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію